Dlaczego blog – pierwszy wpis.

Myśl o dzieleniu się z Wami relacjami tekstowymi i przede wszystkim fotograficznymi krążyła po mojej głowie od dawna. Rok temu podjąłem pierwszy krok w tym kierunku zakładając fanpage https://www.facebook.com/GorskieSzlakiZAparatem. . W związku ze sporym zainteresowaniem moimi relacjami, postanowiłem znaleźć miejsce w którym będę się dzielił obszerniejszą i konkretniejszą wersją moich górskich wojaży. 

Szpiglasowy Wierch na Liptowskie Mury

Co znajdziecie w kolejnych wpisach i skąd czerpię wiedzę. 

Moją pasją są góry, góry rozumiane w szerokim tego słowa znaczeniu. Moją górską aktywność w zależności od sezonu współdzielę na dwie główne części, ta pierwsza to pokonywanie górskich szlaków, szczególnie tych długodystansowych jak Główny Szlak Beskidzki, czy też Łuk Karpat (ostatnia wyprawa na Ukrainę). Druga część, to zdecydowanie krótsze wypady, których celem jest uchwycenie magicznych górskich zakątków na fotografiach.

Widok na Krywań – z trasy Kasprowy Wierch – Czerwone Wierchy.

Moim celem jest , aby na blogu znalazły się wyczerpujące treści dotyczące zarówno długich górskich wypraw, jak i tych krótszych stricte fotograficznych. W szczególności zależy mi na tym, aby moje wpisy były inspiracją dla Was i kompletnym źródłem wiedzy. Chciałbym aby mój blog był dla Was miejscem w którym znajdziecie odpowiedzi na nurtujące Was pytania, dotyczące wypraw zarówno w te polskie jak i zagraniczne góry. Aby wzbudzić w Was chęć podróży i podejmowania górskich wyzwań, moje treści będą uzupełnione o relacje fotograficzne. Mam nadzieje, że kadry z gór zachęcą Was do częstych wyjazdów w góry, a relacje i obszerne artykuły ze szlaków długodystansowych sprawia, że sami podejmiecie wyzwanie i zdecydujecie się na wyprawę życia, np. na Ukrainę.

W kolejnym wpisie o mojej górskiej przygodzie, od wykiełkowania tego uzależnienia, aż do dziś.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.