Kilometry dla Zosi – Karpaty Rumunia (Wywiad)

Serdecznie zapraszam Was do zobaczenia filmu w którym znajdziecie szczegóły dotyczące tegorocznej wyprawy. Celem wyprawy jest zebranie środków na leczenie i rehabilitację Zosi. Poniżej nasza historia w pigułce.

Historia

W roku 2020 wspólnie z Kuba Rajda, Rafałem Zalewskim i Krzyśkiem Tomiakiem rozpoczęliśmy naszą przygodę z długodystansowymi szlakami. Nasz debiut to przejście Głównego Szlaku Beskidzkiego czyli (GSB), w roku ubiegłym pokonaliśmy Karpaty ukraińskie a w tym roku przyszedł czas na Rumunie.

Pomoc

Każde dotychczasowe przejście było powiązane z akcją charytatywną. Gdy pokonywaliśmy Główny Szlak Beskidzki, wspieraliśmy Karola. W czasie gdy pokonywaliśmy Karpaty ukraińskie zbieraliśmy pieniądze na rehabilitacje Karolci. W tym roku będziemy zbierać środki na leczenie i rehabilitację dla Zosi.

Główni partnerzy tegorocznego przejścia: Wefox / Unext

Pierwszy sukces naszej wyprawy już za nami. Firmy Wefox i Unext, postanowiły zostać partnerem naszej wyprawy, a dokładniej partnerem Zosi. Za każdą sprzedaną polisę w miesiącu sierpniu wyżej wymienione firmy przekażą 4 zł na konto fundacji.

Link do zrzutki: https://pomagam.pl/kilometrydlazosi

Podziękowania:

Fundacja Gramy do Końca, Mamnewsa, Tuba Chorzowa, Weselnie Obiektywni, Rafał Redzimski Fotografia, VQRIWideo Produkcja,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.